Friday, 13 November 2009

va. pagaliau. ištiesų, užtruko tik kelias minutes.
eigaudė mano pasiūlymą rašyti studijos dienoraštį, žinoma, priėmė su entuziazmu. ir greitai nusprendė, kad rašysiu jį aš. man, žinia, lengviau ką nupiešt, nei pasakyt, bet ką jau darysi..
prieš gerą pusmetį įkūrėme studiją. mano lietuviški namai. šiandien nusprendžiau, kad tai beveik socialinis projektas. su tokia nedidele pinigų suma, su toookioom ambicijom ir užsidegimu ką nors daro tik ( tiek to. nesakysiu kas), nors Eimantas (grafikas ir juvelyras Eimantas Ludavičius) pas mus pasėdėjęs, išgėręs kavos, nusprendęs prisijungti prie mūsų bendro, taip sakant, reikalo, išeidamas griežtai konstatavo, kad labai gerai, kad dar yra ant svieto tokių durnių.
žodžiu. vieną rytą eigaudė ir aš nusprendėme, kad jau išbandėme įvairiausias interjero stilistikas, dirbome be galo skirtingiems žmonėms, bet taip ir negalėtume atsakyti i klausimą: kokie gi tie lietuviški namai. vieni nori "skandinaviškų" namų, kiti "prancūziško provanso" ar "angliškos klasikos". gal dar "itališko moderno".
lietuviški namai. namai. taip. įdomu ieškoti atsakymo.
(radau nuostabią nuotrauką. http://www.efoto.lt/node/303161. labai tinka lietuviškiems namams..įkelsiu prie pavadinimo.)

2 comments:

  1. labiausiai tai gerbiu jus už patriotizmą, tokį tikrą ir nuoširdų, o ne išlotą ir ne išlozunguotą :-)

    ReplyDelete
  2. DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS LIETUVIŠKIEMS NAMAMS!!! :)

    ReplyDelete